נעים מאוד!

כמו שאתם רואים, אני רואי (איקו), בן 27 ממושב מטע שעל יד ירושלים.
יועץ טיולי עומק והתחדשות, סולל דרכים שראוי לצעוד בהן.
יזם חברתי, מוביל את קהילת ספונטיול בשמחה גדולה ובחדוות עשיה

מה זה ספונטיול

כשאני נדרש לענות בקצרה מה זה ספונטיול אני עונה: קהילת מטיילים דיגיטלית שאשכרה מטיילת ביחד.
בואו נפרוט את זה:
ספונטיול מובילה קהילת מטיילים שמטרתה היא לתת כלים לטיילוּת נכונה ולחבר בין חבריה.
בממשקים הדיגיטליים יש לנו את כל מה שיש בקהילה דיגיטלית- המלצות, תוכן, כלים, הדרכות, דיונים ועוד.
“אשכרה מטיילת ביחד” – נחלק את זה לשניים. בראש ובראשונה, אנחנו מייצרים מרחב שיהיה נכון וטוב להפגש בו, להכיר ולצאת לטייל יחד בצורה ספונטנית.
בנוסף לזה, למי שרוצה להנות מחוויה חברתית אסופה, עזרה עם הלוגיסטיקה או עם התוכנית לטיול- אנחנו מציעים טיולים ומחנות קהילתיים ואורזים את כל החוויה ומאפשרים את הספונטניות והמפגש האנושי! אנחנו מארגנים כאלה טיולים בדרגות קושי משתנות לסוליסטים, משפחות ולצעירים בדרכם לשביל ישראל (להוסיף לינקים לדפים)
נתעכב על הספונטניות? חייבים!
לתפיסתינו, לאדם המודרני יש יותר מדי דאגות כדי שיוכל להיות ספונטני כמו האייקון שקופץ לנו בראש כשאנחנו חושבים על אדם ספונטני.
מה שכן- אנחנו מאמינים שאם יהיו לנו את כל הכלים הנדרשים לתכנן, לצאת ולהרגיש בנוח בטבע- יהיה לנו קל בהרבה מאשר אם לא. וגם.. אם אנחנו מייצרים לעצמינו ‘חללי זמן’ שהם נטולי טרדות ודאגות, ודואגים שחללי הזמן האלו יהיו נקיים באמת- הו אז נמצא את עצמינו בחופש מוחלט שמרחיב את הלב והתודעה! זה אושר אמיתי, גם אם זה לפרק זמן קצר.

ספונטיול הוא מיזם חברתי שיודע גם לתת מענה מדוייק למשפחות וחברות גדולות. ליווי לוגיסטי לקבוצות, סדנאות שטח, ארועים משפחתיים בטבע ועוד. אם האנרגיות מאחורי המלל הזה מצאו חן בעינכם, נשמח לשמוע מכם

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקה...חזור לחנות